Vážení rodiče,

dovoluji si Vám předat informace o termínech našich vystoupeních v adventní době.

První vystoupení obou sborů se uskuteční 6. prosince v ambitu muzea na vánočních trzích. Máme rezervovaný čas 15.00 – 16.00 h. naše vystoupení začne v 15.30 h. Děti tam odvedeme přímo ze školy, odchod budeme mít společný v 14.45 h (všechny věci s sebou!). Účinkující děti vstup neplatí. Po vystoupení si obvykle děti převezmou rodiče, pokud budete chtít, abychom Vaše dítě odvedli ke škole, napište mu lísteček.

Další vystoupení se týká pouze Zvonku (4.-9. třídy): v úterý 12.12. bude Zvonek zpívat na náměstí TGM v  16.00 h. Sejdeme se rovnou na náměstí v 15.40 h – prosím o dochvilnost! Vystoupení má trvat asi 10 -15 minut, rozchod bude hned po vystoupení.

Poslední vystoupení obou sborů bude ve středu 20.12. v 16.30 hodin ve školní jídelně – tradiční zpívání pro rodiče a učitele při čaji a cukroví. Bližší informace k organizaci tohoto vystoupení Vám ještě sdělíme.

M. Filipová