V pondělí proběhlo na 1. stupni školní kolo v recitaci. Soutěže se zúčastnilo rekordních 43 dětí ze všech pěti ročníků. Hodnotila se přirozenost dětského projevu, kultura projevu a vybavenost recitátora. V hodnotící komisi zasedly Mgr.Žárská Olga a Mgr.Doležálková Jana. A jak to dopadlo?

Kategorie:   1. třída – 1. místo:  Česaná Barbora – 1.A                                                                                          2. místo: Hajnala David  – 1.A                                                                                              3. místo: Fučík Viktor – 1.C                                                                                    2. – 3. třída  – 1. místo: Policerová Barbora – 2.C  ( postup )                                                                    2. místo: Domastová Barbora – 2.B                                                                                    3. místo: Mašková Denisa – 3.B                                                                    4 – 5. třída – 1. místo: Martinec Ondřej – 5.A  ( postup )                                                                           2. místo: Rössler Samuel  – 4.C                                                                                           3. místo: Severová Dominika  – 4.C                                          Všem vítězům blahopřejeme k postupu do okresního kola!