Vážení rodiče,

Připravili jsme pro Vás krátké vystoupení, které se bude konat dne 15.května v 16.00 h na školní zahradě před pavilonem 1. stupně. V případě nepříznivého počasí se ukryjeme v budově školy – to Vám zazpíváme na chodbě v 1. patře u hudebny a sborovny. (Přístup do školy bude umožněn hlavním vchodem z Mánesovy ulice).  15.5. budeme mít běžné zkoušky, Zvoneček po zkoušce odejde do družiny a v 15.30 si tam děti vyzvednu. Nedružinové děti mohou zůstat po celou dobu v hudebně. Zvonek bude moci po zkoušce zůstat ve škole, potom mi děti pomohou připravit venku vystoupení.

Dne 22.5. ,29.5. a 12.6. nebudeme mít pravidelné zkoušky, v těchto dnech budu na výletech  v SRN se žáky 6.,7. a 8. tříd. Další zkouška bude 5.6., kdy předám dětem informaci k závěrečnému výletu sborů.

Těšíme se, že Vám uděláme našim zpíváním radost.

  1. Filipová