Letos jsme vyrazili na druhý výlet na běžkách a tentokrát jsme „trochu“ protáhli trasu. Vystoupili jsme na Nové Huti v Lužických horách, odkud jsme se tak trochu bojovými podmínkami dostali přes novou lávku na „Šébru“ až na konečně upravenou stopu, kde jsme velkým okruhem objeli Pěnkavčí vrch a poté sjeli až na nádraží na Jedlové, odkud jsme se vlakem vrátili zpět do České Lípy. Výlet byl poměrně náročný, neboť sněhové podmínky stále ještě nejsou ideální. Ujeli jsme 13 km a těšíme se na zasloužený odpočinek. Někteří stáli poprvé na lyžích a poprali se s tím parádně. Všem patří obrovská pochvala. Příště už nám to sluníčko určitě vyjde.

Sestava: Barča Hamrská, Kuba Skála, Máťa Zobač, Kuba Skladaný, Účko Altantugs, Standa Zahradník, Pepča Novotný, Amy Langová, Monča Doležalová, Lůca Majkričová, Danča Paličková, Áďa Hadravová, Kája Vránová a Anička Křemenová.