Beseda o morčátkách

V pondělí jsme měli možnost zúčastnit se besedy o chovu a péči o morčátka, dozvěděli jsme se spoustu informací a morčátko si mohli pohladit. Ve výtvarce jsme je zkusili i namalovat. Moc se nám to líbilo.

Tělocvik venku

V pátek nám přálo počasí, tak jsme mohli cvičit venku, nezapomeňte tomu  každý pátek přizpůsobit oděv a obuv, děti by měly mít i švihadlo.

Karneval

Dnes proběhl v družině dlouho očekávaný karneval, sešly se krásné masky. Děti si užily písniček a soutěží. Akce se vydařila a tak zase za rok. 🙂

ZUŠBERK

Dnes jsme měli možnost navštívit hrad Zušberk a seznámit se s různými obory v ZUŠ, kam se můžeme jít v příštích 14 dnech s rodiči přihlásit a od září se tu začít učit hrát na různé hudební nástroje, malovat, zpívat nebo třeba hrát divadlo. Byli jsme velmi šikovní na...