V úterý 17.5. a ve středu 18.5. 2016 se hoši z Tyršovky zúčastnili florbalového turnaje School Floorball Games, který se konal na zimním stadiónu v České Lípě.

V úterý se rozehrál turnaj v kategorii pro kluky ze 6.tříd. V základní skupině naši kluci nenašli přemožitele a ve finále si poradili s kluky ze ZŠ Partyzánská a ovládli turnaj bez ztráty kytičky.

Ve středu nastoupili ke svým utkáním chlapci ze 7. až 9.tříd. Za soupeře měli stejně staré kluky z Jestřebí, Slovanky, Jižní a Partyzánky. V prvním utkání jsme deklasovali tým ze ZŠ Partyzánská 9:0. Ve druhém utkání jsme si skóre ještě vylepšili po jasném vítezství 11:0 nad týmem z Jestřebí. Ve třetím utkání jsme narazili na tým ze ZŠ Jižní a vyprovodili ho s výsledkem 11:1. V posledním utkání, které zároveň rozhodovalo o finálové soupeři jsme narazili na kluky ze Slovanky. Po vyrovnaném utkání jsme nakonec zvítězili 5:2. Tento výsledek nakonec znamenal, že naším finálovým soupeřem bude opět tým z Partyzánky. Finálové utkání bylo o poznání vyrovnanější, ale nakonec jsme po boji zvítězili 5:3 a stali se celkovými vítězi turnaje.

Složení vítězných týmů:
6.třídy: P. Vondra, P. Lupoměský, M. Lorenz, T. Rampouch, O.Volek, R. Langr a D. Jukl.
7.-9.třídy: J. Kněžour, S. Tumenjargal, T. Ort, P. Pirunčík, J. Havlíček, J. Bauer, M. Berger, A. Vrba, V. France, F. Taran

Všem úspěšným reprezentantům gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.