Vážení rodiče, oznamuji Vám termíny vystoupení našich sborů

První vystoupení bude v sobotu 8.12. 2018 na Vánočním jarmarku na hradě Lipý v 10.20.h. Půjdeme tam s oběma sbory – budeme zpívat společně, náš program nemá přesáhnout 10 minut. Sejdeme se v 9.50 u vchodu na hrad (na mostě před hradem).

Ve středu 12.12. budeme zpívat na náměstí TGM pod vánočním stromem a to v 16.15.h  Půjdeme společně od školy, menší děti vyzvedneme v družině a odchod od školy v 15.30. Sraz pro starší děti přímo na náměstí v prostoru před radnicí budeme mít v 15.50 h. Rozchod budeme mít hned po vystoupení na náměstí.

Další naše vystoupení se bude konat ve středu 19.12. – tradičně ve školní jídelně –  pro rodiče a učitele. Toto zpívání začne v 17.00 h, sraz na místě bude v 16.30 h. Družinové a dojíždějící děti budou moci zůstat s námi v hudebně a počkat na zpívání ve škole.

Pozvánky Vám ještě pošleme po dětech. Prosíme rodiče, aby dětem umožnili zúčastnit se vystoupení –  připravujeme ho pro skupinu a menší počet dětí písničky nezazpívá tak dobře… Děkujeme za pochopení.