Ve středu 13.2. se naše škola rozezněla zpěvem a to ne ledajakým! V hudebně se sešly děti, které si chtěly vyzkoušet své dovednosti v sólovém zpěvu. Soutěž „Skřivánek“ má u nás již mnohaletou tradici a i letos měla hodně účastníků. Celkem nám zazpívalo 31 dětí!

Nejvíce zpěváčků (20) soutěžilo v nejmladší 1. kategorii – žáků z 1.-3. tříd. Z nich porota ocenila:

1. místo: Tomáš Janoušek  1.C,
2. místo:  Kristýnka Svárovská 2. A
3. místo: Kateřina Stibrová  1.C  a  Alexandra Kavalir  3.A

Ve druhé kategorii 4. – 6. tříd se soutěže zúčastnilo 8 dětí a porota rozhodla takto:

1.     místo:  Hana Pecháčková  4.D
2.     místo:  Lukáš Balog  4.A
3.     místo Jan Staněk  4.B  a  Dominika Severová  5.C

Ve třetí kategorii 7. – 9. tříd  soutěžila pouze 3 děvčata,

1.místo porota neudělila.
2. místo :  Johana Fišerová  9.C
3. místo:  Adéla Nešverová 8.B

Ne všechny výkony se dětem povedly tak, jak si představovaly, ale i to k soutěži patří! Důležitější než samotná výkon je radost ze zpěvu a chuť a odvaha předvést, co kdo umí! A konečně stále platilo a platí: „Kdo si zpívá – nezlobí!“