Letošní rok nemohou poprvé po 20 letech v rámci Tříkrálové sbírky vyrazit koledníci Farní charity Česká Lípa do ulic, domácností, škol, obchodů, firem či úřadů.

Přitom projekt Sociální automobil dál sváží zdravotně hendikepované děti do školy a ze školy na Českolipsku a Novoborsku.

A právě výtěžek z Tříkrálové sbírky jej každoročně podporuje. Loňský rok byl díky Tříkrálové sbírce Sociální automobil podpořen neuvěřitelnou částkou 207.767 Kč, která výrazně pomohla udržet provoz projektu. Jaká částka se letos vybere virtuálně? Netušíme.

Pomozte proto i vy Sociálnímu automobilu přispěním libovolné částky do virtuální kasičky, kterou naleznete na adrese www.trikralovasbirka.cz . Jen nezapomeňte uvést jako název obdarované organizace Česká Lípa FCH.

Pokud vám k příspěvku chybí tříkrálová koleda nebo byste chtěli vidět Sociální automobil v akci, podívejte se na půlminutové video, které vzniklo právě pro naší online tříkrálovou kampaň.

Další možnosti a informace, jak se do Tříkrálové sbírky zapojit, naleznete na www.fchcl.cz

Děkujeme, že stojíte při nás.
Farní charita Česká Lípa
K†M†B† 2021