Vážení rodiče, děkujeme vám, že jste si pro vzdělávání vybrali naši školu a zasíláme některé informace, které by pro vás mohly být užitečné. Školní rok začíná ve čtvrtek 1.září 2022 v 8.00 hodin. První školní den je bez aktovky. Slavnostní přivítání malých školáků proběhne  před budovou školy u vchodu z Mánesovy ulice.

Informační schůzka pro rodiče proběhne v úterý 6. září  od 16.00 hod., kde paní učitelky  sdělí informace a své  požadavky pro zahájení  výuky v prvním ročníku. Z tohoto důvodu není nutné spěchat s nákupem školních pomůcek. Děti obdrží balíček v hodnotě 200, -Kč, jehož součástí je základní vybavení pro školu. Do jednotlivých tříd, 1.A, 1.B, 1.C  budou děti rozřazeny během 21. a 22.srpna 2022. Seznamy dětí spolu se jménem TU budou zveřejněny na webových stránkách školy 22.srpna.

TU pro školní rok 2022-23 budou:
1.A  Mgr. Olga Žárská
1.B  Mgr. Šárka Alexová
1.C  Mgr. Štěpánka Suchá.

Školní družina
Již od čtvrtka  25. 8. od 9.00 do 12.00 hod. je možné  osobně  přihlásit děti do školní družiny  ( v budově školní družiny).
Přednostně jsou zařazovány děti z prvních tříd.

Školní jídelna
Ke školnímu stravování můžete děti přihlásit (ve školní jídelně ) již od pondělí 22.8. 2022. – podrobnější informace jsou uvedené na webu školy v sekci „školní jídelna“).
Další informace o zahájení školního roku zveřejníme spolu se seznamy dětí na webových stránkách školy 22.srpna 2022.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat :
Mgr. L. Hejnová – telefon 606116119, email: hejnova.lubomira@zstyrsceskalipa.cz
Mgr. A. Lačný – telefon 602 572 680, email: lacny.antonin@zstyrsceskalipa.cz

Mgr. Lubomíra Hejnová