Pro budoucí prvňáčky

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, děkujeme vám, že jste si pro vzdělávání vybrali naši školu a zasíláme některé informace, které by pro vás mohly být užitečné. Školní rok začíná ve pondělí 2.září 2024 v 8.00 hodin. První školní den děti přicházejí bez aktovky. Slavnostní přivítání malých školáků proběhne před budovou školy u vchodu z Mánesovy ulice.

Informační schůzka pro rodiče proběhne také v pondělí 2. září  od 17.00 hod., kde paní učitelky  sdělí informace a své  požadavky pro zahájení  výuky v prvním ročníku .  Z tohoto důvodu není nutné spěchat s nákupem školních pomůcek . Děti obdrží balíček v hodnotě 500, -Kč, jehož součástí je základní vybavení pro školu: vodové barvy, nůžky, trojhranné pastelky, stíratelná tabulka, tužka č.2,, guma, ořezávátko….).

Školní družina
Již od pondělí 26. 8. od 9.00 do 14.00 hod. je možné osobně přihlásit děti do školní družiny ( v budově školní družiny).

Školní jídelna
Ke školnímu stravování můžete děti přihlásit (ve školní jídelně) také od pondělí 26.8. 2024. – podrobnější informace jsou uvedené na webu školy v sekci „školní jídelna“)

Další informace o zahájení školního roku zveřejníme spolu se seznamy dětí na webových stránkách školy 26.srpna 2024.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat:

Mgr. L. Hejnová – telefon 606 116 119, email:hejnova.lubomira@zstyrsceskalipa.cz
Mgr. A. Lačný – telefon 602 572 680,  email: lacny.antonin@zstyrsceskalipa.cz