Třetí den virtuálního setkání byl věnován vytváření multimediáního plakátu a ukázka aktivit s platformou eTwining.  Aby byl vytvořen multimediální plakát, musely všechny zúčastněné státy nahrát v aplikaci Canvas obrázek, video vodního prostředí typického pro daný region. Tento obrázek byl doplněn krátkým popisem a vlajkou státu. Naše škola poslala fotku rybníků z okolí Holan, protože rybníky neodmyslitelně patří k české krajině. Vše probíhalo on – line a finální podobu plakátu dokončí hostitelská škola z Portugalska. Za naši školu pracoval Šimon Janoušek z 9. C  Technické problémy na portugalské straně zapříčinily, že na práci s eTwiningem již nezbyl čas, takže se tato aktivita přesunula na 4. den.