Žáci 9. ročníků ve čtvrtek 10. 10. 2024 navštívili největší veletrh škol a firem EDUCA EXPO v Home Credit Aréně v Liberci, kde se představilo více jak 60 škol a vzdělávacích zařízení nejen z Libereckého kraje. Součástí programu byly i prezentace jednotlivých oborů, workshopy a mnoho dalšího. V první části arény se též prezentovaly různé firmy z našeho regionu.

Věřím, že tato akce podnítila v našich žácích zájem o další studium středních škol či zajímavých učebních oborů, se kterými měli možnost se v rámci veletrhu seznámit a případně získat další potřebné informace. Kromě škol a učilišť zde byly též nabídky různých studijních programů od přípravy na přijímací zkoušky až po zahraniční jazykové kurzy. Nechyběla ani nabídka velkého množství různých propagačních materiálů, které si žáci mohli odnést s sebou domů k prostudování.