V pondělí nás přijela navštívit malá skupinka přátel z německé Gery. Na jaře nám děti ze třetí třídy v Geře namalovaly krásné obrázky, které jsme předali našim třeťáčkům. Ti se na oplátku pustili do vlastního tvoření a své výtvory mohli nyní předat německým kamarádům osobně.

Hosté zavítali mezi žáky 3. třídy, kde se navzájem seznámili, zazpívali si a společně si užili příjemnou hodinu plnou přátelské atmosféry.

Poté navštívili také naše šesťáky, kterým předali krásný kalendář. Ten jim bude po celý rok připomínat nové kamarády i milé setkání, které se neslo v duchu spolupráce, přátelství a vzájemného poznávání.

Naši němečtí kamarádi si s sebou odvezli obrázky od třeťáčků, které ve středu předali v Geře.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další společná setkání!