Vážení rodiče, tímto vám poskytujeme nejdůležitější očekávané informace, které se týkají zahájení školní docházky a nástupu prvňáčka do školy.
Školní rok bude zahájen 2. září 2019 v 7.50 hodin.

Prvňáčky přivítá vedení školy a vedení města v pondělí 2.  září v 7.50 hod před hlavním vchodem do školy z Mánesovy ulice.
Po té třídní učitelky přejdou spolu s dětmi a rodiči do tříd, kde dostanou základní informace o průběhu prvního školního týdne.
S nákupem vybavení není potřeba pospíchat. Děti obdrží balíček se školními potřebami v hodnotě 200, – Kč, ve kterém jsou následující pomůcky: stíratelná tabulka, nůžky, guma, vodovky, voskovky, kelímek na vodu, trojhranná tužka, lepidlo, ořezávátko, sada štětců, trojhranné pastelky, popisovací podložka.

Ve čtvrtek 5. září 2019 proběhnou od 17.00 hodin třídní schůzky, kde paní učitelky vznesou případně další požadavky na nákup učebních pomůcek. Tyto požadavky mohou být v jednotlivých třídách odlišné.

Již od pondělí 26. 8. je možné osobně přihlásit děti do školní družiny v době od 8.00 do 15.30 hod. v budově školní družiny.

V provozu je také školní jídelna, kde můžete v dopoledních hodinách přihlásit své dítě ke školnímu stravování.

Školní družina bude 2. září otevřena do 15.00 hod.

Obědy budou ve školní jídelně vydávány od 10:00 do 11:30 hod.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat:

Mgr. L. Hejnová
mob. – 606116119