Krajské finále v přespolním běhu Jablonec nad Nisou

Dne 9. 10. se v lyžařském areálu Břízky v Jablonci nad Nisou konalo krajské finále v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo družstvo starších chlapců a družstvo starších dívek.Chlapci bojovali na trati 3 000 m a dívky na trati 1 500 m.

V silné konkurenci obě družstva obsadila 6. místa. Nejlešího umístění dosáhli V. Špetlík, který doběhl na  7. místě a E. Faltová obsadila na 13. místo. J. Dlouhého o dobré umístění připravilo zranění v závěru závodu.

Za bojovnost a reprezentaci školy děkuji E. Faltové, A. Dvořákové, K. Rašové, V. Pojerové, K. Perunové, J. Dlouhému, V. Špetlíkovi, M. Kuĺhovi, F. Češkovi, A. Fajkusovi.

54 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace a jeho autorem je Markéta Fišerová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.