Dnes se v České Lípě uskutečnily atletické závody druhého stupně s názvem Pohár rozhlasu. V soutěži jsme dominovali téměř ve všech kategoriích, když jsme obsadili 1. místo v kategorii mladších žákyň (6.-7. třídy), 2. místo v kategorii mladších žáků (6.-7. třídy), 2. místo v kategorii žákyň (8.-9. třídy) a 1. místo v kategorii žáků (8.-9. třídy). Za poměrně chladného, větrného a chvilkama i deštivého počasí nebylo snadné udržet tělo neustále v provozní teplotě, ale to naši žáci opět zvládli na výbornou. Naše mladší žákyně a (starší) žáci svými výkony posílají Tyršovku na krajské finále, které se uskuteční 23. 5. v Turnově. Ještě stále je při velké porci štěstí ve hře i postup našich (starších) žákyň z druhého místa do kraje na počet bodů, ale to si budeme muset počkat, až budou ukončena všechna okresní kola. Děkujeme všem níže zmíněným žákyním a žákům za skvělé výkony a ještě lepší reprezentaci naší školy. Už za měsíc, 6. 6. budeme moci naší dominanci v okrese potvrdit na Českolipské olympiádě, kde budeme obhajovat celkové vítězství z minulého roku.

Kompletní výsledky z jednotlivých disciplín našich žákyň a žáků naleznete zde.

Mladší žákyně: Štěpánková Augustina, Ritschelová Vanesa, Chvojková Anna, Kavenská Nela, Martínková Veronika, Turzová Štěpánka, Beránková Eliška, Diartová Ella a Hajnalová Karolína

Mladší žáci: Halinár Jakub, Halinár Vojtěch, Charvát Petr, Hajnala David, Brodský Adam, Kozubovskyi Artem, Knap Šimon, Berger Rafael, Tobiáš Řičičář a Stanislav Kadlec

Žákyně: Vránová Karolína, Šimáková Šarlota, Volencová Rozálie, Křemenová Anna, Malá Adriana, Horňáková Aneta, Hadravová Adéla, Sedláčková Stella, Langová Amanda a Opočenská Ema

Žáci: Paulus Tomáš, Pitterling Tomáš, Bilko Vojtěch, Bauer David, Kříž Antonín, Trmík Jan, Linhart Štěpán, Staněk Jan, Novotný Jan a Řehák František