V pondělí a ve středu se konaly sportovní dny druhého stupně. Soutěžilo se v kolektivních sportech a to ve florbalu, basketbalu a vybíjené. Šesté ročníky ovládla třída 6.B, která zvítězila ve všech třech sportech. V sedmých ročnících třída 7.C vyhrála ve florbalu i vybíjené. V basketbalovém turnaji zvítězila třída 7.B. Osmé ročníky měly stejně jako ročníky šesté pouze jednoho vítěze. Tím vítězem je třída 8.B. Devátým ročníkům dominovala třída 9.C, která zvítězila jak v basketbalu, tak i florbalu. Vybíjenou vyhrála třída 9.B. Video ze sportovního dne naleznete opět na našem Instagramu tyrsovka_cl.

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili a změřili tak své síly s ostatními. Myslím, že jsme si sportovní den všichni užili a zpříjemnili si tak konec školního roku.