Ano, blíží se doba adventu  a s ní i několik vystoupení našich sborů. Prosím, abyste si zapsali do svých kalendářů termíny zpívání našich dětí a umožnili jim radost z vystoupení.

Letos je program při rozsvícení vánočního stromu zajištěn bez účasti škol, takže tradiční vystoupení Zvonku na náměstí se nekoná….

Naše první vystoupení bude ve středu 2. prosince v 15.45 h v ambitu vlastivědného muzea na vánočních trzích. Vystoupení s názvem „Rolničky zvoní“ začne v 15.45 h, my půjdeme společně od školy v 15.00 h., na místo přijdeme v 15.15 h. Děti si vezmou všechny věci s sebou, škola již bude po návratu zavřená. Pokud nebudete moci přijít na vystoupení a dítě nemůže ještě odejít samo, prosím, zajistěte si jeho odvedení.

Druhé vystoupení se týká pouze malých dětí ve Zvonečku. Budeme zpívat na vánočním jarmarku na hradě Lipý a to v sobotu 12. prosince 2015, čas bude ještě upřesněn, předpokládám, že dopoledne.

Posledním vystoupení dětí v rámci adventu bude naše zpívání pro rodiče a zaměstanance školy v naší  školní jídelně. Bude se konat v úterý 15. prosince 2015 v 16.30h.  Pozvánky  Vám ještě  pošleme po dětech.

Těšíme se, že se Vám náš program bude líbit a že Vám zpříjemníme předvánoční čas!

winter background with snowflakes  M. Filipová a A. Čapková