30653764-děti-sborový-zpěv

Dobrý den, vážení rodiče,

Závěrečný výlet obou sborů se bude konat dne 23. června 2016. pojedeme vlakem do Doks, kde máme v 9.30 h rezervovanou prohlídku Muzea čtyřlístku, potom se přesuneme k Máchovu jezeru, kde se  v 11.30 h svezeme parníkem. Cestu tam i zpět hradí škola, na vstup do muzea a jízdu parníkem jste nám přispěli Vy. Peníze tedy s sebou děti nebudou potřebovat – maximálně kapesné na zmrzlinu.

Co s sebou? – oblečení a boty podle počasí, do batůžku na záda svačinu a pití. Doporučuji pokrývku hlavy. Pokud má dítě režijní průkaz na vlak, nezapomeňte mu ho dát. Pokud dítě trpí na alergie, dejte mu lék (i písemnou radu, jak jej užít) také do batůžku.

Odjezd v 8. 37 z hlavního nádraží, předpokládaný návrat v 13.17 h (z Doks v 13.00 h), oběd ve školní jídelně bychom měli stihnout.

Sraz: 23. června  v 8.00 h před šatnami do školy.

Na hlavní nádraží půjdeme společně od školy, po návratu děti zase ke škole přivedeme a odvedeme je do jídelny a do družiny. Starší i nedružinové děti budou mít rozchod u školy.

Děkujeme Vám za podporu v letošním roce, přejeme všem pěkné prázdniny a dovolenou a těšíme se na činnost v příštím školním roce!

M. Filipová a  A. Čapková