První vystoupení obou sborů na vánočních trzích v ambitu muzea máme  7.12.2016  v 15.00 (spíš až v 15.15) h. Půjdeme společně od školy v 14.40 h, všechny věci ze školy s sebou! Zvoneček do ruky zvonečky, Zvonek hvězdy! Zpívat budeme v běžném oblečení, bývá tam chladno (v bundách).  Účinkující děti mají vstup zdarma, mohou si vzít kapesné na nákup dárků. Předpokládáme, že děti budou mít v ambitu po vystoupení rozchod, pokud budete chtít, abychom Vaše dítě přivedli ke škole, napište mu lísteček.

Další vystoupení bude mít jen Zvoneček – na vánočním jarmarku na Vodním hradě LIPÝ a to v sobotu 10.12. v 10.20 hodin. Sejdeme se na mostku u vchodu na hrad v 9.50 hodin. Nezapomeňte zvonečky do ruky. Hned po vystoupení bude rozchod.

Jenom Zvonek bude mít vystoupení na náměstí TGM na vánočních trzích ve čtvrtek 15.12 v 16.00-16.15 h, sejdeme se u stromu v 15.40 h, po vystoupení bude rozchod.

Naše nejmilejší adventní zpívání pro Vás – rodiče a také pro učitele naší školy, bude v úterý 20.12 v 16.30 ve školní jídelně. Děti Vám přinesou ještě pěkné pozvánky. Oba sbory budou mít sraz v 15.55 h přímo ve školní jídelně. Připomínám rekvizity -Zvoneček do ruky zvonečky, Zvonek hvězdy.

Ve středu 21.12. proběhne ještě tradiční zpívání na chodbách školy, ten den již nebude odpoledne naše běžná zkouška.

Přejeme Vám klidný advent, krásné Vánoce a šťastný nový rok 2017!

M. Filipová a A. Čapková