Celý týden budeme slavit :-).

Sejdeme se vždy v 8:00 ve škole a končit budeme každý den ve 12:35 hod.

Pondělí 30.10. – sportovní turnaj ve vybíjené. SRAZ JIŽ V 7:45 U ŠATEN ŠKOLY!

Družstvo vybraných 10 žáků z naší třídy se utká s dalšími týmy z 6. a 7. ročníku. Ostatní žáci půjdou fandit. Doufám, že vytvoříme našim borcům výbornou atmosféru a zvítězíme! ( sportovní hala u Kauflandu)

Úterý 31.10. – generální zkouška akademie – obě části.

Jelikož má naše škola přes 600 žáků a téměř všichni chtějí vystupovat, museli jsme školní akademii z organizačních důvodů rozdělit na dvě části. ( KD Crystal)

Středa 1.11. – 1. část školní akademie pro žáky – zde budeme diváky ( KD Crystal)

Čtvrtek 2.11. – 2. část školní akademie pro žáky – V TÉTO ČÁSTI ÚČINKUJEME!!! (KD Crystal)

večer: akademie pro naše rodiče od 17:00. My se ovšem sejdeme v 16:30 hod před KD Crystal. Předpokládaný konec v 18:30 hod.

Pátek 3.11. – mikroskopování

Protože nás baví a ve vyučovacích hodinách nemáme tolik času, tak pátek využijeme k této praktické činnosti. Vytvoříme si preparáty z cibule a listů pelargónie. Když už budeme v přírodovědném bádání, vyrazíme po mikroskopování do muzea! Pokud by nám zbyl čas, můžeme si zajít na čaj a zákusek do cukrárny.

Milí rodiče, držte nám ve čtvrtek 2.11. palce! Těšíme se na Vás! Doufáme, že se Vám bude naše vystoupení líbit!