Vážení rodiče, podáváme Vám informace k organizaci zpívání pro rodiče a zaměstnance školy dne 20.12.2017 ve školní jídelně

Ve středu 20. 12. 2017 budeme mít běžnou zkoušku, potom se děti ze Zvonečku vrátí do družiny, nedružinové děti budou moci  odejít domů.  Po zkoušce Zvonku mohou dětí odejít, ale bude třeba, aby se  vrátily se v 16.00 h již do školní jídelny, kde se připravíme na zpívání, které začne v 16.30. Vystoupení trvá asi půl hodiny. Prosím rodiče, pokud vezmou s sebou malé děti, aby dohlédli na to, aby nerušily vystoupení.  Pokud nemá Vaše dítě kam jít (domů to má daleko), může počkat na vystoupení v hudebně školy, kde je ohlídáme.

Věříme, že se Vám naše zpívání bude líbit a že Vám děti udělají radost.

V novém roce začnou zkoušky obou sborů až 10.ledna 2018.

Těšíme se na práci s Vašimi dětmi v novém roce 2018.

M. Filipová a J. Doležálková