V úterý 4. prosince jsme si udělali pohodový den s vánoční atmosférou. Zdobili jsme perníčky, vystřihovali andílky, vyráběli svícny, sněhuláky, přáníčka. Na nádhernou jedličku jsme pověsili nasušené pomeranče, jablíčka, ořechy, skořici a červené mašle, takže máme nejhezčí stromeček ve škole :-). Další menší tři stromečky jsme nazdobili háčkovanými a slaměnnými ozdobami a poslední (čtvrtý) kouličkami. Takže má naše třída asi i nejvíce stromečků na škole :-). Taky jsme si vyhledali informace o různých tradicích a symbolech. A odpověď na otázku „Jak tráví lidé adventní čas v cizích zemích?“ jsme umístili na nástěnku. Zkrátka jsme si naparádili třídu tak, abychom se tu cítili příjemně a abychom se naladili na nejkrásnější svátky v roce:-).

Děkujeme moc rodičům za stromeček, perníčky, mašle, pomeranče, ingredience na cukroví, vánoční hvězdu, ořechy, ozdobičky………..Jste skvělí!!!! 🙂