S naší nejstarší chlapeckou kategorií už jsme se bohužel na stupně vítězů nevešli a bereme 6. místo. I tak je to ale skvělý výsledek, protože v turnaji bylo přihlášeno 18 týmů a my jsme postoupili mezi finálovou šestkou. Finálový turnaj už nám ale tolik nevyšel a i když byla všechna naše utkání velice vyrovnaná, v koncovce jsme byli bohužel „bezzubí“ a nedokázali jsme se do soupeře pořádně zakousnout. Velká část našeho týmu tvoří fotbalisti a tak jsou naše přednosti někde jinde a to pocítí ostatní školy již brzy na trávníku. I tak kluci bojovali až do konce a za reprezentaci naší školy se určitě stydět nemusíme.

Sestava: Jirka Petříček (B), David Anděl (B), Marek Holuška, Tobiáš Burda, Fanda Sopkuliak, Vojta Bilko, Adam Křemen, Tonda Kříž, Ondra Hoštička, Andrej Smetana, Matěj Novotný, Miky Beitler