Dva týmy žáků šestých tříd se dnes zúčastnily soutěžního klání na ZŠ Partyzánská, tento projekt byl nazván „Čiluj s anglinou“. Vyučující angličtiny a žáci z Partyzánky si připravili soutěže, které měly prověřit nejen znalosti angličtiny ale také fyzické dovednosti a spolupráci v týmu. Z naší školy jsme sestavili dva týmy: Cheese ze 6.A ve složení – Barbora Kamenská, Sára Popperová, Matouš Kaplan a Enkhjargal Ankhbayar a Gankstah ze 6.C ve složení – Antonín Davidík, Nam Hai Nguyen, Nela Skladaná a Aminaa Undral.

V rámci soutěží musely děti běhat, skákat, taktizovat, hackovat, viset, číst a rozumět i komunikovat v angličtině. V konkurenci dvanácti týmů jsme vybojovali medailové pozice – Gankstah 2. místo a Cheese místo první.

Děti si dopoledne velmi užily, naučily se nové dovednosti a získaly motivaci do dalšího učení. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme. Jak se vyjádřil chlapec z druhé školy: „Tyršovka to dneska zabila!“

Gabriela Jindrová