Ve středu 5. 6. a ve čtvrtek 6. 6. se na městském stadionu konala Českolipská školní olympiáda. Měli jsme poměrně složitou pozici, neboť obhajovat vítězství není nikdy lehký úkol, ale o to je to větší výzva. Naštěstí zafungovala perfektní synergie prvního a druhého stupně a naši žáci prokázali, že momentálně dominujeme nejen v atletických disciplínách, ale i míčových sportech. Oba dva dny vyšlo krásné počasí, které doprovázelo naše výjimečné výkony a tak jsme si olympiádu všichni užili.

Děkujeme městu Česká Lípa za skvělou akci, která je pro žáky příjemným zpestřením na konci školního roku. Především ale děkujeme našim žákům za úžasnou reprezentaci školy.

Níže naleznete profesionální fotky Víta Černého a krátké ohlédnutí pomocí videa na našem školním Instagramu tyrsovka_cl.