www.pinterest.comMilí rodiče,

snad v dostatečném předstihu Vás chceme informovat o vystoupeních, která čekají naše sbory v době letošního adventu.

V prvním vystoupení budou účinkovat oba sbory – Zvoneček i Zvonek dne 7.12.2016 v 15.00 hodin, budeme zpívat na vánočních trzích v ambitu vlastivědného muzea.

Další vystoupení se týká pouze Zvonečku – děti budou zpívat  v sobotu dne 10.12. na vánočním jarmarku na hradě Lipý. Přesný čas vystoupení ještě nevíme, žádali jsme o dopolední termín.

Zvonek – (děti ze 4. – 9 .tříd) bude zase zpívat na náměstí TGM pod vánočním stromem ve čtvrtek 15.12. v 16.- 16.15 h.

Poslední naše zpívání bude tradičně pro rodiče a zaměstnance školy. Bude se konat ve školní jídelně v úterý 20.12.2016 v 16.30 h, zúčastní se ho oba sbory – Zvoneček i Zvonek.

Přesné pokyny – kde a kdy se sejdeme, co s sebou Vám ještě budou včas sděleny.

Doufáme, že svým dětem umožníte vystoupení se zúčastnit a že se Vám naše vystoupení budou líbit!

M. Filipová a A. Čapková