Vánoční besídka

Ve čtvrtek 20.12. jsme si ve třídě užívali vánoční atmosféry… Děti si přinesly cukroví a vzájemně se obdarovaly malými dárečky. Pro nás hezký závěr roku 2018…

Zámek Děčín

V pátek 14.12. jsme vyrazili na ZÁMEK DĚČÍN, kde nás čekala prohlídka zámku zaměřená na Vánoce a vánoční zvyky. Nakonec jsme se ještě podívali do MUZEA LOUTEK.

Hrad Houska

V úterý 4.12. jsme navštívili nedaleký hrad Houska. Na hradě nás čekal program na téma ČERT A MIKULÁŠ. Hrad jsme prošli přes peklo, nebe až k Mikuláši ,kde na  nás čekal i drobný dárek.

Hodina prvouky

V netradiční hodině prvouky jsme poznávali naše i cizokrajné ovoce všemi smysly.

Halloween

HALLOWEEN V pátek 2.11. na naší škole proběhl halloween a ani naše třída nezůstala pozadu a poctivě se na tento den připravila….

Výlet do Prahy

V pondělí 11.6. jsme se vydali na výlet do Prahy. Z parníku jsme si mohli prohlédnout krásy Prahy, pak jsme lanovkou vyjeli na Petřín a užili si legraci v zrcadlovém bludišti….