Liga proti rakovině Praha pořádá již osmý ročník putovní výstavy o nádorové prevenci s názvem:

„Každý svého zdraví strůjcem“

která zamíří letos po Karlových Varech, Mariánských Lázních, Otrokovicích a Prostějově i k nám do České Lípy před OD Banco. Žáci z naší školy – mažoretky, Zvonek a některé třídy – budou také účinkovat v doprovodném kulturním programu celé akce. Prostor pro naše vystoupení dostaneme ve středu 30. září mezi 10. a 12. h dopoledne. Kdo máte čas, přijďte se na nás podívat a podpořte nás potleskem!

Náš sbor Zvonek bude společně odcházet od školy v 9.30 h. Děti si nechají tašky v šatně, s sebou si vezmou pouze svačinu – pokud ji nestihnou sníst ve škole. Oblečení raději teplejší – má být chladno, budeme zpívat venku. Do školy se vrátíme společně, oběd stihneme.

M. Filipová, A Čapková