Ve čtvrtek 4. února se vypravili žáci a žákyně 7.B a 8.C do libereckého divadla F. X. Šaldy na jeden z nejslavnějších muzikálů všech dob – My fair lady. Všichni se těšili na nevšední zážitek večerního představení v divadle, protože dojem z osobního prožitku žádná televize ani video zprostředkovat nedokáže. A teď již můžeme říci, že nikdo nebyl zklamán, všichni byli představením nadšeni! Krásná hudba, nápaditá výprava a scéna, vynikající výkony herců, to vše v nádherném prostředí naší krajské scény – zanechalo v nás velmi pěkný dojem. Kromě pěkného zážitku jsme si ale odvezli domů ještě něco: zkušenost, jak se obléknout do společnosti a jak se chovat divadle. Že to umíme, to nám potvrdily uvaděčky v divadle, které nás pochválily slovy, že tak hodné a slušné diváky z řad dětí v hledišti pokaždé nemají.