V pondělí 7.3.2016 se kluci ze 6. a 7.tříd zúčastnili okresního finále ve futsalu. Ve finálové skupině jsme měli za soupeře kluky ze ZŠ Slovanka, ZŠ Špičák a ZŠ Nový Bor u Lesa.

První utkání jsme sehráli proti nebezpečnému Špičáku a po velmi dobrém výkonu jasně zvítězili 4:0. Ve druhém zápase nás čekal tým z Nového Boru, který v předchozím utkání zvítězil nad Slovankou 2:0. Ani ve druhém zápase jsme nezaváhali a připsali si další výhru v poměru 2:0. V posledním měření sil nám k celkovému prvenství, vzhledem k vývoji ve finálové skupině, stačila remíza a dokonce i těsná prohra. I v tomto utkání jsme byli lepším týmem a vedli. Nakonec zápas skončil remízou, která nám stačila k celkovému prvenství. Finálovou skupinu jsme vyhráli se 7 body a skóre 7:1. Vítěznou sestavu tvořil J. Kněžour, D. Procházka, M. Kulha, P. Lupoměský , A. Horňák a J. Marcin. Mezi střelce se zapsali D. Procházka 3x, P.  Lupoměský 3x a A. Horňák 1x.

Vítěznému týmu blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci