image-1baafdfeb21d9ea306b310839d68d5178d30539ac914a3ec43d2e6dcbcf98a9a-VZvonek přispěl k pěkné náladě při příležitosti stavění máje na náměstí TGM.

Vedení města se snaží o zavedení nové tradice – podle prastarých tradic se v naší zemi stavěly májky téměř ve všech obcích. Na hlavním náměstí byly postaveny pěkné stánky s tradičním zbožím, uprostřed byla postavena krásná májka a na pódiu se střídaly různé folklorní skupiny se svým programem. Ze všech škol v našem městě (osloveni byli všichni!) jsme byli jediní my, kteří měli chuť a čas přijít v sobotu dopoledne a zazpívat pár písniček pro radost všem posluchačům na náměstí. A tak jsme si to zpívání pěkně užili. Nesešli jsme se sice všichni, ale i tak jsme si troufli i na dvojhlasy. Znělo nám to pěkně!!! Však se podívejte na fotografie, jak se všichni usmívají….

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA