OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ve středu 11. května jsme slavili na naší škole svátek všech maminek, babiček a tet. Pozvali jsme je na školní zahradu, objednali krásné slunečné počasí a připravili pestrý program. Zazněly lidové i umělé písně , veselé i cituplné, české i africká, pohádka i swing, jednohlas, dvojhlas a dokonce i trojhlas! Každý si mohl vybrat podle své chuti a měli jsme velkou radost, že jsme ve tvářích všech posluchačů viděli jen úsměvy….

Určitě jsme udělali radost my rodičům (přišli se podívat i tatínkové) a rodiče zase nám – přispěli nám na závěrečný výlet do Doks. Už teď se na něj těšíme!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA