Naše škola je partnerem projektu Mistři neolympijských sportů neznají hranic, který je realizován za podpory Euroregionu Nisa. V minulém týdnu proběhla první část projektu…

Partnerem projektu je škola z polského Boleslawce. Projekt je zaměřen na setkání dětí ve věku 14-16 let a obsahem projektu jsou sportovní aktivity neolympijského charakterů.

Ve středu 7. 9. jsme v dopoledních hodinách vyrazili do polského Boleslawce a po úvodní procházce po městě a jsme společně poznali úskalí orientačního běhu.
Ve čtvrtek jsme navštívili horské centrum Sklářská Poreba, vystoupil na horu Diwoki Kamien, která je 1050 m.n.m. a den zakončili v lanovém parku.
V pátek jsme si zasoupeřili v bubble fotbalu a pěkný výjezd zakončili relaxací v místním plaveckém bazénu.
Celá akce proběhla ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Děti nechtěly jet domů
a již se těší na příjezd nových kamarádů z Boleslawce ve dnech 14. – 16. 9. 2016.