Ve dnech 4. a 5. ledna proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. V první kategorii 6. a 7. ročníků běžných tříd se zúčastnilo osm žáků ze 7. A a B. Výherci v této kategorii jsou: na 3. místě Matěj Knotek a Jakub Hrubý, na 2. místě Jan Smetana a Marek Balog a na 1. místě Maria Bigun a Martin Semerád.

V kategorii 6. a 7. jazykových tříd se zúčastnilo sedm žáků ze 6. a 7.C. Výherci v této kategorii jsou: na 3. místě Viktorie Svatoňová, na 2. místě Kateřina  Hadravová a na 1. místě Miloš Čihák.

Ve druhé kategorii 8. a 9. tříd se zúčastnilo dvacet osm žáků z 8.B a 9.C. Výherci v této kategorii  jsou: na 3. místě Lucie Hrdličková, na 2. místě Natálie Stránská a Jan Linhart a na 1. místě Sára Matoušková, Kateřina Hanzelková a Anežka Šubrtová.

V okresním kole budou školu reprezentovat Sára Matoušková, Miloš Čihák a Kateřina Hadravová.

Všem zúčastněným děkujeme, vítězům gratulujeme a Sáře, Milošovi a Kateřině držíme palce do okresního kola.

Vyučující anglického jazyka.