9. května se uskuteční vystoupení sborů ke Dni matek. Samotné vystoupení začne v 16.00 h na zahradě školy (za příznivého počasí), děti se sejdou v 15.15 h v hudebně – musíme se připravit, rozezpívat a obléknout do kostýmů. Malé děti z družin si vyzvedneme 15.10. v družinách, větší (nedružinové) děti přijdou do hudebny také v 15.15. h.. Pokud nevyjde počasí, budeme zpívat na chodbě v 1. patře hlavní budovy školy – u sborovny (a u hudebny), přístup do školy bude rodičům  umožněn hlavním vchodem z Mánesovy  ulice. Pokud bude pěkné počasí, budeme zpívat na zahradě a rodiče mohou  přicházet na školní zahradu z ulice. Československé armády.  Na tomto vystoupeni obvykle prosíme u rodičů o příspěvek na výlet sborů – letos bychom rádi vzali děti na výlet na hrad Bezděz. Děkujeme za pochopení.

M. Filipová a A. Čapková