Vážení rodiče,

chceme Vám touto cestou předat informaci o naší činnosti v nastávajícím období.

V příštích třech týdnech  – to jest 21. 5., 31.5. a 7.6. –  se nebudou konat zkoušky sborů z organizačních důvodů (výlety, rodinné a zdravotní důvody). Poslední letošní zkouška se bude konat 14.6., kdy děti dostanou písemné informace k výletu. Náš výlet se bude (pravděpodobně) konat 21. června, sejdeme se v 8.00 h u školy, společně odejdeme na vlakové nádraží a pojedeme do stanice Bezděz. Navštívíme státní hrad Bezděz a po prohlídce se vrátíme zpět na stanici Bezděz a pojedeme do ČL.  Předpokládáme, že oběd ve školní jídelně stihneme – vyjedeme vlakem v 12.24 z Bezdězu, v ČL bychom měli být v13.17 h.

Většina dětí si objednala fotku sborů – prosím o zaslání 32 korun po dítěti.

Úplně poslední letošní akcí bude mít Zvonek – pro velký úspěch loňského zpívání na chodbách školy budou naše členky opět zpívat na rozloučenou před prázdninami. Toto zpívání se bude konat v pátek 23.6. v 8.00 h.

Prosím, sledujte ještě naši nástěnku  – případné změny se zde určitě objeví! Děkuji!