Vážení rodiče,

oznamuji Vám definitivní informaci o závěrečném výletu Zvonečku a Zvonku.

Výlet se bude konat ve středu 21. června a po poradě s vedením školy pojedeme autobusem.

Sraz dětí bude v 7.50 h před hlavním vchodem do školy, odjezd autobusem z Mánesovy ulice v 8.00 h. Navštívíme státní hrad Bezděz, zazpíváme si v kapli, vylezeme si i na věž a po prohlídce hradu půjdeme zpět k autobusu. Cestou si děti budou moci koupit zmrzlinu či limonádu v obci Bezděz.  Předpokládáme, že oběd ve školní jídelně stihneme – návrat kolem 13.30 h. Cestu hradí škola (SRPDŠ), vstup zaplatíme z peněz, které jsme od Vás dostali na Den matek.

Co s sebou? Oblečení dle počasí, určitě pokrývku hlavy, dostatek pití, malé kapesné na zmrzlinu, pohodlné turistické boty. Věci do batůžku na záda!

Doporučuji natřít krémem na opalování a přípravkem proti klíšťatům!

Vážení rodiče, děkujeme Vám za přízeň, se kterou jste nás v letošním roce podporovali, přejeme Vám pěkné léto a příjemnou dovolenou a v příštím roce zase na shledanou!

M. Filipová