Hurááááááááááááááá! Konečně jsme na třetí pokus vysoutěžili cestovní kancelář, která naše žáky vezme na poznávací zájezd do Švédska a Dánska.

Po několika studijních a poznávacích zájezdech do Velké Británie jsme se rozhodli změnit lokalitu a svou roli také sehrála neustále se zvyšující cena pobytů v Anglii.

Cestovní kancelář Hoška z Lázní Bělohrad nám nabídla velmi zajímavý poznávací zájezd do Jižního Švédska, během kterého navštívíme Stockholm, Malmö, Lund, ostrov Öland, který je zapsán na seznamu UNESCO a nabízí jedinečné přírodní a historické lokality, historickou loď Vasa, skanzen Eketorp, královský hrad Borgholm, step Stora Alvaret a mnoho dalších míst. Cestou zpět navštívíme také Kodaň.

Cestou do Švédska pojedeme nočním trajektem z Rostocku do švédského Trelleborgu a cestou zpět pojedeme po mostě přes Öresundskou úžinu, který spojuje Švédsko s Dánskem a je nejdelším mostem v Evropě.

Cena zájezdu je Kč 9 990 + asi 1500 Korun na vstupy a kapesné, zájezd se uskuteční 20. – 26. května 2019.

Podrobné informace k zájezdu a přihlášku obdrží žáci ve škole. Pokud budete mít jakékoliv otázky, kontaktujte nás prostřednictvím bakaláře nebo na školní email jindrova.gabriela@zstyrsceskalipa.cz nebo fiserova.marketa@zstyrsceskalipa.cz.

 

Za organizační tým

Gabriela Jindrová a Markéta Fišerová