Ve dnech 7. a 8. 2. 2019 se ve SKI Areálu Polevsko konalo okresní kolo ve sjezdovém lyžování a snowboardingu.

Ve čtvrtek se konaly přebory žáků 1. – 5. tříd. Z naší školy se na závody vydala menší skupinka závodníků. Nejlepšího umístění dosáhla Adéla Hadravová, která obsadila 3. místo ve své kategorii.

Žáci II. stupně naší školy v pátek zopakovali úspěšné vystoupení z minulého závodu. Ve sjezdu v kategorii mladších žákyň obsadila 2. místo Anna Černínová a Jan Dolejší svoji kategorii vyhrál. Sjezd starších dívek vyhrála Johana Fišerová, druhé místo vybojovala Kateřina Hadravová.Děti z naší školy obsadily první místa i v kategorii snowboardistů.Adéla Znamenáčková vyhrála kategorii mladších dívek, Adam Šlechta byl 1. v kategorii mladších chlapců. Mezi snowboardistkami 8. –  9. tříd dominovala Kateřina Hadravová a Johana Fišerová podtrhla úspěch naší školy třetím místem.Matouš Taran se mezi staršími žáky umístil na 3. místě. I další závodníci obsadili přední místa. Závod byl velmi dobře zorganizován a učastnilo se jej přes 120 dětí ve všech kategoriích a dispicpínách.

Chtěla bych všem dětem pogratulovat k předvedeným výkonům a poděkovat za výbornou reprezentaci naší školy.