Každý rok jezdí děti ze sborů na výlet – je to odměna za celoroční práci. Letos pojedeme na Víseckou rychtu do Kravař. Na výlet jste nám přispěli pěknou částkou (DĚKUJEME!) budeme moci z ní zaplatit vstup, cestu vlakem hradí škola.

Pojedeme 19. června (středa), sraz dětí bude u šaten u školy v 7.50 h. Společně přejdeme na nádraží ČSD a pojedeme vlakem v 8.35 h do Kravař. zde si prohlédneme Víseckou rychtu a po prohlídce zase pojedeme vlakem v 13.05 zpět do Č. Lípy (příjezd v 13.24 h), děti odvedeme na oběd a do družiny. nedružinové děti budou mít u školy rozchod.

Co s sebou? Svačinu a pití, oblečení podle počasí, pohodlné boty (od vlaku je to asi 1 km), pokrývku hlavy. děti mohou mít drobné kapesné na malý suvenýr či na zmrzlinu.

M. Filipová