V úterý 25.10.2022 jsme se konečně dočkali a mohli jsme společně oslavit ŠKOLNÍ AKADEMIÍ 90. výročí založení naší školy. Dopoledne jsme naše pečlivě nacvičené vystoupení předvedli na generálce svým spolužákům z jiných tříd a odpoledne rodičům a všem, kteří se přišli podívat na to jak šikovní žáci a učitelé na naší škole jsou. Všichni jsme za skvělé výkony obdrželi bouřlivý potlesk a věříme, že i to jak naše třída „postavila školu“ nadchlo a pobavilo všechny v sále.

Velký dík patří Vám rodičům, za pomoc při shánění kostýmů, rekvizit a dalších nezbytností, které všechny dohromady pomohly k tomu, aby se představení povedlo. Jsem ráda, že mám ve třídě velmi šikovné děti, které i přes to, že jsou školáky necelé dva měsíce, dokázaly společně nacvičit a předvést krásné představení. Záznam celé školní akademie najdete již brzy na stránkách školy.