Knihovna podruhé

Ve středu 21.2. jsme se vypravili do oblíbené českolipské knihovny. Ve skupinách jsme pracovali  s knihami, určovali autora knihy, ilustrátora, rok vydání a obsah , práce nás velmi bavila.

Čím budu?

V prvouce jsme se zamýšleli nad tím, čím bychom chtěli být ,a co proto musíme udělat. Komu se jeho přání jednou splní? 🙂  

Vánoční výstava

V prosinci proběhla v pavilonu tradiční soutěžní výstava, ve které žáci a jejich rodiny vyrábějí vánoční ozdoby na dané téma. Letošním zadáním byla HVĚZDA. Nápadité výrobky, které pomohly navodit předvánoční atmosféru, byly v tomto týdnu vyhodnoceny. Všem žákům i...

Co viděl náš vánoční stromeček

V prvním novoročním týdnu jsme si hodně povídali o tom, jak to bylo o vánocích. Napsali jsme příběh o tom, co viděl náš vánoční stromeček, namalovali několik obrázků. Práce se nám moc povedly.

Tříkrálová sbírka

5.1. proběhla na naší škole tříkrálová sbírka, do které jsem se někteří také zapojili. Naší třídu navštívily dokonce dvě skupiny. Rodiče mohou přispět i prostřednictvím QR kódu, na přiloženém létáčku.  

Návštěva knihovny

5.1. jsme se vypravili do českolipské knihovny, abychom si vyrobili leporelo. Zvolili jsme si různá témata a malá leporela se nám opravdu vydařila.