V pátek 10.6. se na městském stadionu v České Lípě uskutečnila vůbec první Českolipská olympiáda. Žáci naší třídy, především děvčata opět ukázala sportovního ducha a získala hned několik medailí v individuálních disciplínách. Naši chlapci se zapojili do turnaje ve fotbale, kde nakonec získali krásné 3. místo. Toto krásné umístění se podařilo vybojovat za spolupráce Stanislava Zahradníka, Josefa Novotného a Jakuba Skály.

Karolína Vránová – 3. místo 60 m, 2. místo skok daleký

Adéla Hadravová – 1. místo 1500 m

A krásný společný výsledek, kdy děvčata vybojovala 2. místo ve štafetě ve složení Karolína Vránová, Anna Křemenová, Adéla Hadravová a Vanesa Ritschelová. Chlapci vybojovali ve štafetě také 2. místo ve složení Jan Trmík, Vojtěch Halinár, Stanislav Zahradník a Petr Charvát.

I díky těmto skvělým výkonům naše škola celou olympiádu vyhrála a opět jsme potvrdili, jak se nám tento rok ve všech různých kategoriích a sportech perfektně dařilo.