Po úspěchu z minulých rodičovských schůzek jsme si i tentokrát pro rodiče připravili něco dobrého. Nyní už se ale žáci domlouvali sami a celé to byla jejich iniciativa. Je skvělé, že máme ve třídě spoustu kreativních lidí, kteří se nebojí různých výzev a jdou do nich po hlavě. Tuto akci neděláme jen pro to, aby si žáci uvědomili, že bez práce nejsou koláče, ale někteří v sobě probudí obchodního ducha, kdy mezi sebou soupeří, kdo lépe nabídne svou pochoutku, někteří jsou zase pečliví a mají vše hezky nazdobené. Zkrátka si tak trochu zkusí i kritické myšlení v situacích, kdy si musí sami poradit. Myslíme, že se akce opět povedla a že byli rodiče, ale i učitelé spokojeni. Tímto bychom jim chtěli poděkovat za štědré příspěvky a už se těšíme na příští třídní schůzky, které nemusí být pro vždy jen pohromou.