Dnes se v nové sportovní hale konal futsalový turnaj 6. a 7. ročníků, který jsme opanovali a zvítězili jsme. V základní skupině nás ohrozily pouze Zákupy, které jsme i přes mírný tlak zvládli porazit a vyhráli skupinu se skóre 9:0. Ve finálové skupině bylo 6 týmů. Vždy z každé skupiny postupovaly dvě nejlepší školy a to ZŠ Zákupy, ZŠ Náměstí Nový Bor, ZŠ Cvikov, ZŠ Slovanka a ZŠ Lada. Nejvíce problémů nám nadělala ZŠ Lada, které se nám podařilo vstřelit poměrně šťastný gól a tak už jsme po prvních třech zápasech ve finálové skupině byli téměř jistými vítězi, protože ostatní týmy měly hodně remízových výsledků.

Velké poděkování patří těmto hráčům za skvělé výkony: Standa Kadlec, Kuba Halinár, Ondra Kašpar, Rafa Berger, Fanda Škola, Ondra Češka, Tobík Řičičář, Kuba Rehák a Honza Zahradník