Dnes se konal ve staré sportovní hale Lokomotiva futsalový turnaj nejstarších žáků, tedy 8. a 9. ročníků. Z úterní skupiny jsme po kostrbatých výsledcích trochu se štěstím nakonec postoupili i přesto, že jsme skupinu ovládali fotbalově, ale výsledky tomu nenasvědčovaly. Bylo třeba trochu změnit taktiku na dnešní finálový turnaj, protože hra ostatních škol nám dělala velké problémy. Hodně podobně to vypadalo i ve finálové skupině, kde jsme kromě Nového Boru náměstí nenarazili na soupeře, který by s námi chtěl hrát vyrovnanou futsalovou partii. Většina zápasů vypadala tak, že jsme do soupeře bušili hlava nehlava a soupeř se hluboko bránil a odkopával míč. I přesto jsme ve finálové skupině nenarazili na tým, který by nás dokázal porazit a tak jsme ovládli futsalový turnaj i v této nejstarší kategorii a již se těšíme na další fotbalové turnaje na jaře na travnatém hřišti.

Velké poděkování patří opět těmto hráčům za skvělé výkony: V bráně Ondra Hoštička, v obraně Vojta Bilko, Tomáš Paulus, David Bauer a v útoku Adam Křemen, Tonda Kříž a Tomáš Pitterling