Středa 14. 2. se i na naší škole nesla ve valentýnském duchu. Zástupci školního parlamentu si pro žáky připravili hned tři valentýnské soutěže.  V soutěži o nejhezčí valentýnku vyhrála Nela Sopkuljaková (7.B), na druhém místě je Míša Karásková (7.B) a třetí místo získává Anička Sehnoutková (5.A).

Nejhezčí valentýnskou krabici vytvořila třída 7.B, druhé místo patří třídě 2.C a na třetím místě je 3.C.

Letošní novinkou byla soutěž o nejkrásnější valentýnské srdce. Jednotlivé třídy vytvořily velká srdce, do kterých každý žák napsal, co má na škole rád. Děti si tak společně připomněly, co jim každý den dělá ve škole radost. Nejkrásnější valentýnské srdce ztvárnila třída 7.A, na druhém místě je 7.B a třetí místo patří třídě 9.D. Udělili jsme také jednu speciální cenu za originalitu – ta patří třídě 8.B.

Všechny soutěžní výtvory si můžete prohlédnout na chodbě u hudebny v 1. patře. Sešlo se jich opět opravdu hodně a my jsme rádi, že máme tak aktivní a kreativní žáky.