Naše dívky se ve čtvrtek 4. 4. zúčastnily volejbalového turnaje na ZŠ Lada. I přes naší nezkušenost jsme si chtěli vyzkoušet volejbal s hráčky, které se volejbalu věnují již několik let a tudíž jsou sehrané. V úvodním utkání se nám nepříjemně zranila naše kapitánka Elen Juklová, což nás oslabilo a bohužel jsme na turnaji neuhráli ani set. I tak si myslím, že se rozhodně nemáme za co stydět. Všechna děvčata bojovala a tímto jim patří poděkování za reprezentaci naší školy. Nakonec jsme obsadili 6. místo, které bylo na turnaji poslední. Poslední si ovšem nepřipadáme, jelikož je na okrese cca 20 škol a naše holky alespoň bojovaly. Nové dresy nám tedy příliš štěstí nepřinesly, tak budeme věřit, že se chlapcům 10. 4. na minifotbale bude dařit více.

Sestava: Elen Juklová, Ema Dočekalová, Vanesa Růtová, Anna Křemenová, Karolína Vránová, Adéla Hadravová, Amanda Langová, Ema Opočenská, Barbora Štorková a naše mladá naděje do příštích let Vanesa Ritschelová